שירותים

לחברת Zmialpha יש מוניטין של למעלה מעשור בתחום המומחיות בשיווק דיגיטלי ויזמות טכנולוגית, ועמוד זה מציג את מגוון השירותים החדשניים שלנו, שכל אחד מהם מכוון ליצירת נוכחות דיגיטלית מרשימה.

בליווי המומחים שלנו, תוכלו לבחור חבילות שירות שמבוססות על טכנולוגיות מתקדמות, פיתוח עסקי ואבטחת סייבר. בין היתר, מערך השירותים המקיף שלנו מותאם אישית לצרכים העסקיים שלכם, וכולל:

פתרונות מקיפים לשיווק דיגיטלי 

קידום אתרים.

מומחי ה-SEO שלנו ינקוט בכל הצעדים הדרושים כדי להוביל את האתר שלכם למיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש בגוגל, כדי להוביל תנועה גבוהה ואיכותית לאתר שלכם.

ניהול עמודים ברשתות החברתיות.

אנו יוצרים תכנים מעולים ואסטרטגיות מקיפות שמותאמות לקהל היעד שלכם, ומובילות לנראות חזקה של המותג שלכם.

פרסום בתשלום לפי קליק (PPC).

יצירת קמפיינים פרסומיים ממוקדים שמטרתם להגיע ביעילות את קהל היעד הספציפי שלכם.

שירותים שמבוססים על טכנולוגיות מתקדמות

פיתוח אפליקציות לנייד. המפתחים המקצועיים שלנו יוצרים יישומים ניידים אינטואיטיביים וידידותיים למשתמשים שמאפשרים לכם להתחבר עם הלקוחות, השותפים והצוותים שלכם, מכל מקום.

פתרונות מסחר אלקטרוני. אנו בונים פלטפורמות מסחר אלקטרוני חזקות המספקות חוויות קניות חלקות ומאובטחות שמעודדות מכירות ומגדילות את שביעות רצון הלקוחות.

פיתוח עסקי אסטרטגי

ניתוח שוק וניסוח אסטרטגיה. הצוות שלנו עורך מחקרי שוק ומחקרי מתחרים מקיפים במטרה ליצור אסטרטגיות המניעות את הפעילות העסקית שלכם להצלחה וכבישת יעדים עסקיים חדשים.

פיתוח מותג. אנו מסייעים לכם לבנות זהות מותג חזקה ומגובשת שתגרום לקהל היעד שלכם לבחור בכם על פני המתחרים.

אוטומציה של תהליכים עסקיים. ייעול הפעילות העסקית שלכם עם פתרונות האוטומציה שלנו, על מנת לשפר את התפקוד ולהפחית עלויות.

ב-Zmialpha אנו מחויבים למצוינות, חדשנות והנעת תוצאות. אנחנו נלווה אתכם עד לאיתור ומימוש הפוטנציאל העסקי המלא שלכם, ואז נציב ביחד יעדים עסקיים להגעה לקהלים חדשים בארץ ובחו"ל.

זה הזמן ליצור איתנו קשר כדי להבין את האופן שבו השירותים שלנו יכולים לשנות באופן משמעותי את ההתנהלות העסקית שלכם, ולהשיג את הצמיחה העסקית שתמיד חלמתם עליה.